شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از به روز رسانی ها و مطالب جدید ما مطلع شوید . حتما پوشه اسپم را نیز چک کنید .

ایمیل خود را وارد کنید:

در این پست ، فایلی را با حجم ۱٫۹۱ مگابایت جهت دانلود دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار داده ایم که شامل مباحث زیر از فیزیک ۱ و ۲ و ۳ دبیرستان است : ۱- بحث نور ( بازتاب و شکست نور ) ۲ – کار و انرژی ۳- گرما ۴- ویژگی های ماده ۵- […]

در این پست جهت آمادگی داوطلبان کنکور فایلی با حجم بسیار کم ( ۲٫۵۶ مگابایت ) را برای دانلود قرار داده ایم که شامل خلاصه درس و روابط مهم کتاب فیزیک ۳ و آزمایشگاه رشته تجربی است . همچنین در انتهای بخش جمع بندی ۲۵ تست همراه با پاسخ تشریحی آنها جهت خودآزمایی داوطلبان و […]

دانش آموزان و همکاران گرامی با استفاده از لینک های زیر می توانید مجموعه سوالات امتحانات هماهنگ کشوری و نهایی فیزیک دوره پیش دانشگاهی  رشته ریاضی مربوط به سال های ۸۳ تا آخرین دوره برگزار شده را به صورت یک جا همراه با پاسخ نامه دانلود کنید . ما تمام سوالات و پاسخ نامه های […]

دانش آموزان و همکاران گرامی با استفاده از لینک های زیر می توانید مجموعه سوالات تمامی دوره های برگزار شده امتحانات نهایی فیزیک سال سوم رشته های ریاضی و تجربی مربوط به سال های ۸۱ تا آخرین دوره را به صورت یک جا همراه با پاسخ نامه دانلود کنید . ما تمام سؤالات و پاسخ نامه […]

مجموعه نرم افزاری همیار فیزیک این مجموعه شامل ۴ نرم افزار بسیار جالب و معروف فیزیک است که به زبان فارسی ترجمه شده اند . همچنین یک نرم افزار بسیار جالب در زمینه نجوم نیز همراه با آموزش نحوه فارسی سازی برای علاقه مندان به نجوم در این مجموعه قرار داده شده است . با […]

دانلود کتاب های مفید با موضوعات گوناگون

 

 Ocean DK Eyewitness Books

 

کتاب اقیانوس مطالب جالبی برای دانش آموزان راهنمایی دارد

دانلود

 

Water DK Eyewitness Books

همان طور که می دانید امسال با کم آبی مواجه ایم . برای همین دیدن کتاب روبرو که در باره آب است را به شما پیشنهاد می کنیم.

دانلود (حجم ۵۰Mb)

 Invention DK Eyewitness Books

این کتاب سرگذشت برخی اختراعات را در طی زندگی بشر به تصویر کشیده است. دانش آموزان دبیرستانی نکات مفیدی در آن خواهند یافت.

دانلود

 How Things Work Encyclopedia

این کتاب به زبان ساده طرز کار بسیاری از دستگاه ها را به شما نشان می دهد.

دانلود  ۲۱ مگابایت

 hadie17 09  hadie17 08
 hadie17 10  hadie17 07
hadie17 22  hadie17 05 
Picture Dictionary, Lon

دیکشنری تصویری مقدماتی

دانلود       (۳۹Mb)

 

Macmillan Children's Diction

دیکشنری تصویری تکمیلی ۱ 

دانلود       (۱۵Mb)

 

Children's Illustrated Dictionary

دیکشنری تصویری تکمیلی ۲

 دانلود       (۳۱Mb)

 

encyclopedia

دایره المعارف روبرو مشمل بر ۱۰۰۰ موضوع مختلف است که تقریبا همه چیز را در آن پیدا می کنید.

دانلود       (۵۶Mb)

 

 Natural Disasters DK Eyewitness<br /><br /><br /><br />
Books  

کتاب بالا درباره انواع بلایای طبیعی است که بشر با آن دست به گریبان است. این کتاب و تصاویر آن می تواند مرجع خوبی برای تحقیق و پژوهش مدرسه باشد.
دانلود     (۲۴Mb)

 

 Volcanoes amp Earthquakes DK<br /><br /><br /><br />
Eyewitness Books  

کتاب بالا یک مرجع کامل در باره آتشفشان است و همانند کتاب بالا مرجع خوبی برای تحقیقی و پژوهش مدرسه می تواند باشد.

دانلود     (۲۶Mb)

 

سعی کنید کتاب ها را در حالت دو صفحه ای ببینید . برای این منظور، در آکروبات ریدر، روی View کلیک کنید ( یا کلید Alt-View  را فشار دهید )  سپس از قسمت “Page Display” وضعیت “two page view” را انتخاب کنید. 
 
 
 

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود

 • برای دانلود ، روی لینک مستقیم یا کمکی کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
 • در صورتی که هنگام استفاده از لینک دانلود کمکی به سایت آپلودبوی هدایت می شوید لازم است در صفحه سایت مذکور بر روی گزینه دانلود رایگان (کند) کلیک کنید تا لینک دانلود برای شما ( پس از چند ثانیه ) ظاهر شود .
 • به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر ، برخی از فایل ها فشرده شده اند . عموما فرمت این گونه فایل ها Rar و یا Zip است . برای باز کردن فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده کنید . در صورت رمزدار بودن فایل ، رمز در قسمت اطلاعات دانلود نمایش داده شده است . حتما رمز بازگشایی فایل را یادداشت کنید . بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید. چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و باید دوباره آن را دانلود کنید .
 • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق بخش نظرات ما را مطلع کنید تا نسبت به پیگیری سریع و حل مشکل اقدام گردد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.